Авторизация:
Логин:
Пароль:
Регистрация
Забыли свой пароль?
Поиск по сайту
Подписка на рассылку

Що подарувати на День Тетяни?


31.01.2013 -

 Ще лише відійшли новорічні свята, а вже стукає у двері до нас День Тетяни, що став міжнародним символом студентської братії.  В цей день лунають жарти, пісні і сміх. Посередині зими такими посмішками світ наче б змінює свій колір. З однорідного білого наповнюється різнокольоровими барвами. Це чудове свято. 

І як на кожне свято в цей день також прийнято дарувати подарунки. Найпоширенішими в цей день є солодощі та квіти. Оскільки студент – людина небагата, то подарунки більше символічні, ніж коштовні.  Квіткові магазини для цього дня роблять тематичні композиції з квітів, або з додаванням шоколаду, фруктів. Можна замовити доставку квітів в Білорусію для вітання близької людини. А загалом, досить доречним будуть подарунки канцелярських товарів та письмових приладь. Головне, не ціна за подарунок, а увага до близької та дорогої вас людини.

Оскільки в цей день, всі Тетяни відмічають день ангела, то і подарунки можуть бути найрізноманітніші. Всі жінки і дівчата хочуть завжди виглядати привабливими і бажаними, так і прикраси тут завжди будуть доречними.  Для молодих дівчат можна вибрати гарну біжутерію, або срібло, для більш зрілих жінок – золото. Також, напевне, жодна жінка не відмовиться від романтичної вечері в цей день, в атмосфері свята. Загалом, всі жінки дуже індивідуальні, і неможливо дати однозначну пораду, що буде підходити кожній жінці. Уважні чоловіки зможуть вгадати вподобання та мрії своїх жінок.

І, звичайно, квіти, яких так не вистачає в зимові дні. Замовте знайомим вашим Тетянам букет, і Міжнародна служба доставка квітів забезпечить доставку в різні кінці світу.

Студенти всіх вузів в цей день проводять вечори, або навіть ночі в розважальних та дискотечних закладах, тому абонемент або білет на такий захід також може бути подарунком.

Викладачі в цей день, не планують серйозних контрольних, оскільки перебороти святковий настрій студентства, та направити на серйозну роботу в цей день, майже неможливо. Заклади проводять святкування та відзначення кращих студентів.  Адже викладачі, в свій час також були студентами і розуміють їх, і нерідко святкують разом з ними.

Батьки також вітають своїх дітей-студентів, багато з них радують кошти, а самі діти вже узнають на що вони  можуть їх витратити. Загалом, щоб ви не подарували в цей день, головне запальний настрій та позитив. Оскільки день Тетяни, або день студентства свято молодості та краси.


Rambler's Top100